بسیاری از نوزادان در بدو تولد خود یا در طول زمان دچار بیماری یرقان یا بیلی روبین می شوند؛ این بیماری به صورت رنگی زرد روی پوست نمایان شده که باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی از بهترین روش های درمان بیماری زردی، استفاده از دستگاه فتوتراپی بیمارستانی می باشد.

فتوتراپی یا درمان زردی نوزادان به دو صورت انجام میشود یا بصورت خانگی یا بصورت بیمارستانی در این بخش شما رو با دستگاه های بیمارستانی درمان زردی نوزادان آشنا مکنیم

دستگاه فتوتراپی بیمارستانی

 بهترین روش های درمان بیماری زردی، استفاده از دستگاه فتوتراپی بیمارستانی می باشد.

دستگاه فتوتراپی و زردی نوزاد REH بیمارستانی

1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش مطابق با استاندارد های روز دنیا و آخرین تکنولوژی اروپایی این شرکت دارای استاندارد IEC 60601.1 و IEC 60601.2.50 و ISO 13485/2016 می باشد . شرکت تپکو در سایت وزارت بهداشت به نشانی WWW.IMED.IR ثبت می باشد.

دستگاه فتوتراپی و زردی نوزاد SMH بیمارستانی

تابش نور از چهار طرف . در شرایطی که نوزاد به چشم بند حساس است و یا نصب چشم بند مقدور نیست ، میتوان با نصب پرده ، بدو ن چشم بند استفاده کرد این شرکت دارای استاندارد ISO 13486 / 2016 میباشد . شرکت تپکو در سایت وزارت بهداشت به نشانی WWW.Imed.ir ثبت می‌باشد.

دستگاه فتوتراپی و زردی نوزاد RGH بیمارستانی

1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش مطابق با استاندارد های روز دنیا و آخرین تکنولوژی اروپایی این شرکت دارای استاندارد IEC 60601.1 و IEC 60601.2.50 و ISO 13485/2016 می‌باشد. شرکت تپکو در سایت وزارت بهداشت به نشانی WWW.Imed.ir ثبت می‌باشد.

تمامی سوالات خود را در صفحه زیر بپرسید و به شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد